Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

  • Головна
  • Новини
  • Відділення Інтенсивної терапії МЛЕ та ШМД – передній край боротьби за пацієнтів

Відділення Інтенсивної терапії МЛЕ та ШМД – передній край боротьби за пацієнтів

Давайте більше розповімо вам про відділення Інтенсивної терапії МЛЕ та ШМД завідувача Юлії Петренко. Це - передній край боротьби за пацієнтів. 

Має 15 ліжок, діє як самостійний структурний підрозділ з 2019 року. Основним напрямком діяльності відділення є надання невідкладної допомоги хворим у важких та критичних станах. Всі лікарі – анестезіологи. 

Задачею відділення є стабілізувати стан пацієнта, вивести з стану критичного та небезпечного для життя, а потім перевести пацієнта для лікування у профільне відділення. 

Відділення укомплектоване сучасною медичною апаратурою: моніторами, апаратами для тривалої ШВЛ типу Hamilton, інфузоматами, апаратами та приладами для інтенсивної терапії.

Використовуються всі сучасні методи в тому числі мультимодальна післяопераційна аналгезія,  загальна та регіонарна анестезії, застосовуються новітні анестетики, апаратура і засоби моніторингу. 

Лікарі та медсестри відділення інтенсивної терапії лікарні - фахівці високої кваліфікації. У відділенні проходять лікування пацієнти після торакальних і торакоскопічних операцій, операцій на стравоході. Є велика практика ведення пацієнтів після реконструктивних втручань на кишківнику. 

За останній час надходить багато хворих з ускладненнями після COVID. Це пневмонії, абсцеси легень, емпієми, тромбози, інсульти. Проводиться лікування та реабілітація за останніми протоколами з використанням новітніх лікувальних та діагностичних технологій.

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії