Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Весна – час перевірити показники здоров’я!

Навесні дуже часто загострюються різноманітні хронічні хвороби, в тому числі, і серцево-судинні недуги. Причин для цього багато – це і наслідки зимової гіподинамії, і різкі коливання атмосферного тиску, а також температури, авітаміноз і зниження імунітету. А якщо додати часті стреси, то, безумовно, у цей період варто звернути особливу увагу на стан здоров’я організму в цілому і серцево-судинної системи зокрема. Як уберегти свій "мотор" від серйозних проблем? Вчасно перевірити серце. І зробити це можна у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

Що таке check-up діагностика?

Оптимальним способом діагностики проблем зі здоров’ям, які на ранніх етапах навіть не помітні – є check-up (від англ. «перевірка»). Це комплексний профілактичний огляд, який Всесвітня організація охорони здоров’я радить проходити щорічно. Особливо це стосується людей після 40 років. Також, в першу чергу, звернути увагу на щорічні check-up повинні пацієнти, які страждають від будь-яких хронічних захворювань, ведуть малорухливий спосіб життя, мають шкідливі звички і часті стреси.

За допомогою цієї програми можна не лише вчасно виявити недуги, а й попередити їхній розвиток, коли проблема знаходиться у зародку. Крім того, часто check-up дозволяє виявити схильність у людини до певного захворювання. Такий підхід набагато ефективніший за лікування серйозних недугів.  

Які бувають види check-up діагностики?

Існують різні види check-up програм. Найчастіше вони діляться за віковою ознакою. Пацієнти певного віку проходять різні лабораторні та інструментальні тести. Також чек-апи можуть поділятись в залежності від статі пацієнтів та направленості. Бувають такі вузькі види чек-апів, як онкологічний, урологічний, гінекологічний, кардіологічний.

У кардіологічному відділенні 5-ої лікарні на сьогодні проводять один з найбільш поширених видів check-up – кардіочекап.

Кому слід пройти кардіочекап в першу чергу?

Така комплексна діагностика буде дуже корисною пацієнтам, які вже колись звертались до кардіологів з певними проблемами. А також зробити кардіологічний check-up варто тим, хто має підозри, щодо порушень роботи серцево-судинної системи. Перші «дзвіночки» хвороби – це вже привід для звернення до спеціалістів та комплексної перевірки.

Крім того, якщо у вашій родині були випадки захворювань серцево-судинної системи, наприклад, інфаркт, інсульт, серцева недостатність, тромбоз, аритмія, слід з особливою увагою ставитись до свого здоров’я і попереджати найменші негаразди.

Та й в цілому будь-яка людина, яка хоче залишатись здоровою та активною якнайдовше, має дбайливо ставитись до головного «мотору» свого організму – серця. Тож, кардіологічний check-up – корисний для всіх.

Як проводять кардіологічний чек-ап в умовах 5-ої лікарні?

Аби пройти комплексну перевірку серця у кардіологічному відділенні Лікарні швидкої допомоги, необхідно звернутись до консультаційно-діагностичного відділення. Там вас скерують до потрібного фахівця кардіологічного профілю. Повне обстеження серця та судин проводиться в стаціонарних умовах.

Під час такої перевірки пацієнти проходять цілий комплекс діагностичних заходів:

·        Повне біохімічне дослідження крові, в тому числі, ліпідограма;

·        Вираховування індексу маси тіла;

·        ЕКГ з розшифровкою;

·        ЕХО КС;

·        Добовий моніторинг ЕКГ;

·        Добовий моніторинг АТ;

·        Коронароангіографія.

Варто зазначити, що з придбанням у минулому році сучасного ангіографа за сприяння директора закладу Дмитра Івченка, а також міського голови Володимира Буряка, депутатського корпусу і профільного департаменту, дуже суттєво покращились діагностичні та лікувальні можливості кардіологічного відділення лікарні. Визначати серйозні патології серця та судин, а також лікувати їх малоінвазивними методами стало набагато простіше та ефективніше. 

Під час кардіологічного чек-апу пацієнти також отримають консультацію та професійні рекомендації кваліфікованих лікарів відділення. За результатами обстеження людина матиме повне заключення про стан серцево-судинної системи, необхідні призначення та рекомендації щодо харчування, режиму дня та фізичних навантажень.

Не зволікайте та не чекайте, поки проблеми зі здоров’ям дадуть про себе знати. Звертайтесь за консультацією та перевіркою організму вже зараз до консультаційно-діагностичного відділення за адресою: вул Перемоги, 80. Тел. +38 095 153 55 55.

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії