Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

  • Головна
  • Новини
  • У стінах лікарні КНП «МЛЕ та ШМД» ЗМР відбулась зустріч колективу з заступником міського голови Наумовим Геннадієм щодо несвоєчасної виплати авансу персоналу лікарні.

У стінах лікарні КНП «МЛЕ та ШМД» ЗМР відбулась зустріч колективу з заступником міського голови Наумовим Геннадієм щодо несвоєчасної виплати авансу персоналу лікарні.

Сьогодні 16.07.2021 року у стінах лікарні КНП «МЛЕ та ШМД» ЗМР відбулась зустріч колективу з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наумовим Геннадієм, на якій піднялось питання, щодо несвоєчасної виплати авансу персоналу лікарні. 

Наумов Геннадій зазначив що така ситуація виникла вперше не дивлячись на те що з боку НСЗУ пересічно виникають затримки щодо виплат, та і деякі тарифи навіть не покривають собівартості послуг. 

З боку керівництва лікарні та департаменту було вжито всіх заходів щодо своєчасної виплати авансу та заробітної платні шляхом внесення змін до програми охорони здоров’я.

Проєкт рішення планувалось затвердити рішенням Запорізької міської ради на сесії, яка мала відбутися 02.07 та 09.07 липня. У зв’язку з тим, що засідання сесії так і не відбулося, лікарня не отримала необхідну підтримку від місцевого бюджету вчасно. Наступне засідання міської ради призначено на 20.07.21.

Під час спілкування з колективом також обговорили деякі нагальні питання та проєкти до опрацювання.

 

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії