Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

  • Головна
  • Новини
  • Радимо не гаяти час при появі новоутворень, а звертатись до нашого відділення щелепно-лицьової хірургії та отоларингології!

Радимо не гаяти час при появі новоутворень, а звертатись до нашого відділення щелепно-лицьової хірургії та отоларингології!

Часто ми не звертаємо уваги на новоутворення на шкірі.

Родимки, жировики - часто люди не думають, що вони можуть бути небезпечні.

На щастя, багато з них дійсно є цілком спокійними та не несуть загрози, крім косметичних дефектів.

Проте є група так званих передракових новоутворень шкіри обличчя та слизової оболонки порожнини рота, що можут бути загрозою для злоякісного переродження. Це можуть бути червоні чи біли плями, родимки чи бородавки.

Дуже розповсюджене новоутворення - це папіломи. Вони часто можуть з'являтись на повіках, шиї. Попри косметичний ефект, вони можуть поширюватись по всьому тілу, тож треба їх видаляти. 

Достатньо великий процент пацієнтів нашого відділення складають люди, що страждають доброякісними новоутвореннями шиї, слинних залоз та порожнини роту.

Щоб діагностувати та диференціювати новоутворення використовують в загалом коінічні методи, кт, мрт, біопсію.

Радимо не гаяти час при появі новоутворень, а звертатись до нашого відділення щелепно-лицьової хірургії та отоларингології!

Ми не тільки маємо передову техніку для усунення новоутворень, але й особливі методики, розроблені нашими фахівцями.

Запис на консультацію за номером +38 095 153 55 55

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії