Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

  • Головна
  • Новини
  • Наше кредо – постійний рух вперед! Шлях розвитку МЛЕ та ШМД

Наше кредо – постійний рух вперед! Шлях розвитку МЛЕ та ШМД

Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м.Запоріжжя має довгу та славетну історію. Вона була і є центром невідкладної медичної допомоги для усіх запоріжан довгі роки. Сьогодні лікарня має 710 ліжок, має вищу акредитаційну категорію, є науково-практичною базою для 6 кафедр Запорізького державного медичного університету.

З приходом на посаду директора Дмитриа Івченка, професора, лікаря ортопеда-травматолога вищої категорії у житті лікарні розпочалась нова епоха. Лікарня покращила свою технічну базу та оснащення, провела ремонт відділень та прийомних покоїв, підвищила експертизу та командний дух персоналу та стала центром тяжіння для лікарів та професіоналів усього регіону. Звісно, це все ще центр надання допомоги містянам!

Але про все по порядку.

Матеріальна база

І лікарям, і пацієнтам важливо щоб навколо них було чисто, охайно та красиво. У теплому та світлому приміщенні. Саме тому за ініціативи директора та при сприянню партнерів та меценатів лікарня почала оновлювати апаратуру та наводити лад у відділеннях.

Великий та амбіційний проєкт - ремонт відділення екстреної медичної допомоги. Цей проєкт відбувається за підтримки міського голови Володимира Буряка, який вважає цей процес ключовим на рівні всього регіону. Наразі закінчено ремонт у крилі хірургічного корпусу. Там розташовані дві великі палати на 20 ліжок, маніпуляційні кабінети та велика операційна. Сучасні умови передбачені не лише для пацієнтів, які проходитимуть тут лікування, але й для самих лікарів. Головна увага - до операційної. Відповідально запевняємо - це не фантастика, це реальність и це робиться в Україні! лікарі отримали сучасне обладнання, можливість оперувати двох пацієнтів одночасно - лікарі-хірурги вже зачекались на цю обновку.

Також йдуть роботи з оновлення травматологічного корпусу. Там вже чекають на нове обладнання! Впевнено скажемо, що це відділення оновлене за європейськими стандартами! Умови перебування на вищому рівні. Це оцінено вже багатьма запоріжанами та гостями міста.

А що з апаратурою та устаткуванням?

Так, відділення термічної травми (опікове) та реконструктивної хірургії отримало фракційний СО2 лазер й запрошує на процедуру лазерного шліфування післяопікових та післяопераційних рубців. Теперь багато пацієнтів можуть повернутись до звичного життя!

Партнери та меценати з комбінату «Запоріжсталь» закупили сучасні автоматизовані машини для санітарної обробки підлоги. Їх будуть використовувати у нещодавно відремонтованому приймальному відділенні. Тепер кожного відвідувача зустрічатиме ідеально чисте відділення!

Але вишенька на нашому тортику - це наш новітній ангіограф! Це дійсно унікальний апарат, що дозволяє проводити діагностику не тільки у кардіології, а й в нейрохірургії, хірургії, урології, торакальної хірургії та онкології. Не перебільшенням буде сказати, що це улюблений агрегат завідувача Вадима Мирошнікова! Він дозволяє проводити коронарографію та рятувати життя багатьом людям з ішемічною хворобою серця. Впевнено скажемо, що це серце!

Команда

Але будь-яка апаратура не має жодного сенсу без команди профі. Директор дуже велику увагу приділяє розбудові команди та командному духу. Для цього проводиться багато заходів різної направленості: від колективних суботників до інноваційних курсів підвищення кваліфікації.

Нещодавно наші старші медсестри відвідали професійний семінар з теми організації санепідрежиму, профілактики інфекційних захворювань для забезпечення належного захисту пацієнтів та персоналу ЛПЗ. Розглянули широкий спектр тем: від засобів індивідуального захисту до вибору сучасних дезинфейкціних засобів. Спікер семінару - керівник компанії "Care For doctors" лікар-епідеміолог, науковий співробітник "Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України

Провели курс, на який довго чекали фахівці з усієї України - Сучасні Методи Лікування Сечокам’яної Хвороби! Курс йшов 3 дні. Викладав завідувач відділення урології та курсом Олександр Унгурян, головний уролог Запоріжжя.

Цей курс особливий тим, що поєднує практичну та теоретичну частини: команда курсу провела безліч ендоскопічних операцій з внутрішньонирковим дробленням каменів. Особливість метода відділення - все робиться без жодного проколу, пацієнт може йти додому вже наступного дня!

Проте, не Запоріжжям единим: робоча група лікарів здійснила візит до київського "Інституту серця" де не тільки поспілкувалась з генеральним директром, легендою медицини України, професором Борисом Михайловичем Тодуровим. Звісно, не просто попили чаю, а пройшли навчання в умовах відділення відкритих операційних та відділеннь ангіографії. 

Командний дух

Дуже багато робимо і корпоративних речей. Це не тільки згадані вище суботники чи конкурси краси. Загалом, на думку директора, командний дух, це дуже важлива складова лікарні.

Ми охоче ділимось не тільки фото, дописами, різноманітним мерчем. Ми ділимось експертністю, направляємо наших експертів на ефіри телеканалів та радіостанцій.

За рік дуже збільшилась наша присутність в медіапросторі. Ми вважаємо, що треба вести роботу з населенням, роз’яснювати та показувати.  З людьми треба говорити там, де їм зручно, тому ми маємо кілька майданчиків - кожному зручний сервіс і майданчик!

Ми суттєво змінили сайт, а точніше провели повноцінний ребрендинг! Тепер люди можуть подати заявку на відвідування, після чого адміністратори, спеціальні люди, вийдуть на зв’язок та узгодять усі нюанси відвідування.

Ба більше, адміністратори тепер є в кожному відділенні, що спрощує відвідування і отримання важливої інформації для пацієнта.

Ми постійно розвиваємося і робимо наш сервіс більш доступним, щоб про нього знали і приходили до нас за допомогою!

Наше наймолодше відділення - це консультативно-діагностичне. Його ми створили з нуля, це пілотний проєкт, де ми обкатуємо новітні рішення по наданню послуг населенню. Воно приймає людей, які мають можливість виявити проблеми в найкоротші терміни і вже адресувати людей далі у профільні відділення. Це відділення стоїть на передовій!

Наше кредо - постійний рух вперед, адже якщо ти не рухаєшся, ти йдеш назад. А в медицині можна тільки вперед!

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії