Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

  • Головна
  • Новини
  • Лікування синдрому абсистенції новонароджених у МЛЕ та ШМД

Лікування синдрому абсистенції новонароджених у МЛЕ та ШМД

Сьогодні поговоримо про синдром абсистенції новонароджених з Мариною Бідзіля, лікарем-гінекологом відділення хірургії з гінекологічними ліжками МЛЕ та ШМД, тому як тема дуже розповсюджена, та до нас часто звертаються вагітні жінки у стані алкогольного сп’яніння.

Які наслідки може мати вживання алкоголю чи наркотиків під час вагітности?

- Це може призвести до багатьох проблем зі здоров’ям плода та дитини, зокрема синдрому абстиненції новонароджених (NAS).

Існує два типи NAS: пренатальний та постнатальний. Пренатальний NAS викликаний припиненням прийому наркотиків вагітною матір’ю, тоді як NAS після пологів викликаний припиненням прийому препаратів безпосередньо для немовляти.

- Яке лікування наразі мають лікарі у своєму розпорядженні?

Залежить від препарату, загального стану здоров’я немовляти, показників утримання та того, народилася дитина доношеною або недоношеною.

Лікування першої лінії складається з допоміжних заходів. При необхідності чи важких станах підключають фармакологічну групу препаратів за вказівкою лікаря. Мета - вивести немовля зі стану абсистенції, поступово зменшуючи кількість ліків.

Будьте пильні до стану вашого плоду, не губіть ще ненароджене життя!

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії