Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Лазерне шліфування рубців та шрамів у 5-ій лікарні

Шрами та рубці прикрашають когось лише у народних прислів’ях. Насправді ж ці дефекти шкіри здатні суттєво погіршити якість життя та психологічний стан. Якщо ви страждаєте від рубців після опіків або маєте інші помітні естетичні дефекти – не намагайтесь звикнути жити з ними, позбавляйтесь їх негайно! Тим більше, що зараз у Лікарні швидкої допомоги з’явився сучасний та потужний інструмент для лазерного шліфування рубців.

Нещодавно відділення термічної травми (опікове) та реконструктивної хірургії поповнилось важливим апаратом. Це фракційний СО2 лазер, який здатен вирішувати широкий спектр проблем:

·        Лікування рубців після опіків;

·        Шліфування рубців та шрамів на обличчі;

·        Видалення рубців постакне;

·        Усунення навіть виражених зморшок;

·        Позбавлення розтяжок (стрії);

·        Проведення безопераційної процедури блефаропластики;

·        Покращення загального стану шкіри: усунення гіперпігментації, розширених пор, повернення втраченого тургору шкіри.

Зазначимо, що фракційний СО2 лазер, який використовують спеціалісти відділення термічної травми МЛЕ та ШМД – це сучасний та інноваційний апарат, який дуже прицільно впливає на пошкоджену шкіру. Відтак, ризиків пошкодження здорового епідермісу практично немає. Лазер абсолютно безпечний, тому що проникає лише у верхні шари шкіри.

Під впливом СО2 лазера патологічні клітини шкіри нагріваються та випаровуються. А температурний вплив на здорову шкіру змушує її скоріше та активніше регенеруватись. Таким чином, лазерне шліфування діє в двох напрямках – видаляє дефектні ділянки шкіри та відновлює нормальні. Лазерне видалення рубців та шрамів – це безпечна та безболісна процедура.

Курс лазерного шліфування шкіри складається з кількох сеансів, кількість яких призначають індивідуально після ретельного огляду та діагностики пацієнта. Але перші результати процедури помітні вже за 3-4 тижні. Шкіра помітно розгладжується, поступово стають менш помітними дефекти. Проводити процедуру можна на всіх частинах тіла – обличчі, плечах, грудях, сідницях, стегнах, животі.

Раніше реабілітація після опіків була вкрай проблематичною та тривалою і не гарантувала позбавлення від дефектів. Зараз же повернутись до повноцінного фізичного життя та покращити психологічний стан можна вже за кілька місяців, пройшовши лікування рубців та шрамів фракційним лазером.

Нагадаємо, що останнім часом у відділенні термічної травми та реконструктивної хірургії Лікарні швидкої допомоги відбулись суттєві оновлення. Зокрема, за сприяння міського голови Володимира Буряка та директора лікарні Дмитра Івченка, тут проведені масштабні ремонтні роботи, закуплено чимало нового обладнання та функціональних ліжок для пацієнтів з термічними травмами. Крім того, спеціалісти відділення активно впроваджують нові методики лікування і відновлення пацієнтів. Зокрема, великого значення надають естетичним операціям (реконструкція, пластика), які не лише допомагають швидше відновитись після травми, а й повернутись до звичного життя без психологічного дискомфорту.

Тож, не соромтесь і не зволікайте – звертайтесь до професіоналів відділення. Навіть якщо ваші травми та їхні наслідки застарілі, вам обов’язково допоможуть – нададуть консультацію, грамотні роз’яснення та рекомендації щодо подальшого лікування та відновлення!

Консультації та запис за телефоном:

Сех Андрій Васильович +38 050 195 75 34

Вірський Михайло Вікторович +38 095 074 97 92

Також звертайтесь до консультативно-діагностичного відділення МЛЕ та ШМД за адресою: вул. Перемоги, 80. Тел. +38 095 153 55 55.

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії