Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

  • Головна
  • Новини
  • Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у МЛЕ та ШМД.

Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у МЛЕ та ШМД.

Урологічні хвороби мають особливість - дуже часто їх діагностику та виявлення люди відкладають на потім. Допоки можна терпіти або симптоми незначні - люди будуть займатись самолікуванням або «народним» цілительством.

Проте, цей шлях є згубним, бо не лише не ліквідує причин хвороби, а й може призвести до ускладнень.

Аденома передміхурової залози - це невеликий вузлик або кілька вузликів, які з часом збільшуються. Це доброякісні новоутворення, що локалізуються навколо уретри та в парауретральних залозах.

Діагностується більше, ніж у 65% чоловіків у віці від 60 років. На жаль, причини появи аденоми передміхурової залози поки залишаються невідомими.

Які симптоми має аденома?

Позови до сечовипускання, постійне відчуття неповного випорожнення сечового міхура. Без належного лікування аденома передміхурової залози у чоловіків може вилитися в нетримання сечі та никтурию.

Як лікувати?

Традиційно, лікують аденому методом ТУР - це трансуретральна резекція аденоми передміхурової залози. Це ендоскопічна операція, спрямована на видалення утворень і нормалізацію сечовипускання. Проводиться без розрізу через сечовипускальний канал.

Проведення ТУР біполярним способом є «золотим стандартом» в оперативному лікуванні аденоми простати. Біполярна трансуретральна резекція аденоми простати дозволяє працювати навіть з аденомами понад 100 мл.

Наша лікарня славиться цим методом, бо крім нас такого більше ніхто не робить. Що казати, якщо за рік, завідувач відділення Олександр Унгурян, провів майже 1000 операцій. 

Звісно, що будь-яке новітнє обладнання, яке ми маємо у своєму арсеналі відділення урології, ніщо без кваліфікованого персоналу. Саме тому наші фахівці регулярно проходять тренінги від спеціалістів з США та Європи. Більш того, нещодавно провели спеціальний триденний урологічний курс з лікування сечокам’яної хвороби для лікарів з усієї України. Команда курсу провела безліч ендоскопічних операцій з внутрішньонирковим дробленням каменів. Тож вчимось самі й вчимо інших!

Запишіться на консультацію просто зараз до консультативно-діагностичного відділення за номером +38 095 153 55 55

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії