Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Ангіограф – наша гордість!

Ангіограф - наша гордість! І ось чому. 

Початок історії: минулого року ми отримали сучасний апарат, відбулось це в рамках міської програми розвитку медицини загалом та нашої 5 Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м.Запоріжжя. 

За рік було проведено близько 700 діагностичних досліджень, понад двісті стентувань. Це врятувало не одне життя. 

Сьогодні до нас знов завітав міский голова Володимир Буряк, аби перевірити хід робіт з реновації відділення ЕМД на чолі із Вадим Мирошников та клініко-діагностичної лабораторії на чолі з Ольга Михно. 

Це співпраця державної влади та органів місцевого самоврядування у рамках програми Президента «Велике будівництво». Проєкт дуже великий, державних коштів для його завершення недостатньо. Тому місто взяло на себе продовження фінансування. Впевнений, що місто отримає два сучасних приймальних відділення, - заявив Володимир Буряк.

 

Міський голова також вручив грамоти Верховної Ради України двом працівникам лікарні – заступнику директора з медичної частини Дмитрий Ивахненко, головній медичній сестрі Ольга Чумаченко. 

Співпраця усіх ланок - успішне місто! 

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії