Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Питання та відповіді

Як лікувати гайморит у домашніх умовах?

Гайморит у більшості випадків розвивається на тлі недолікованої нежиті або застуди. Якщо ви відчуваєте, що нежить не минає тривалий час, з’явився біль у зоні носа, лоба, можливо, температура та почервоніння очей – це може бути гайморит або запалення гайморових пазух. Якщо не лікувати гайморит, запалення може поширитись. Так розвивається хронічний гайморит. Але також ця хвороба може стати причиною більш серйозних наслідків – отиту, менінгіту, ураженням нирок.

Якщо ви підозрюєте у себе гайморит – гострий чи хронічний, варто звернутись до ЛОР-лікаря для консультації. Не слід зволікати, якщо маєте такі симптоми гаймориту: сильний головний біль та в області носу, складність дихання, виділення жовто-зеленого слизу з носу, слабкість та сонливість, зниження або відсутність апетиту, втрата нюху.

Але, навіть незважаючи на очевидні симптоми, ставити собі самостійно діагноз та призначати лікування гаймориту в домашніх умовах може бути доволі небезпечно. Адже тільки лікар здатен встановити точний діагноз, використовуючи як лабораторні, так і інструментальні методи дослідження.

Зазвичай дорослим пацієнтам для лікування гаймориту призначають промивання носу антисептичними розчинами та прийом антибіотиків. Якщо таке лікування не дає результатів, а обстеження виявило поліпи у носових пазухах, тоді лікар призначить операцію при гаймориті. У Лікарні швидкої допомоги таке лікування гаймориту успішно проводять у відділенні щелепно-лицьової хірургії. Це доволі проста та ефективна операція, після якої пацієнт повністю відновлюється протягом кількох днів. Таке лікування гарантує остаточне позбавлення від хронічного гаймориту!

Більше про те, як лікувати гайморит тут

Як позбутись рубців після опіків?

У 5-ій лікарні швидкої допомоги у відділенні термічної травми та реконструктивної хірургії працює фракційний СО2 лазер. Це пристрій, який допомагає позбавитись різноманітних дефектів шкіри, в тому числі і післяопікових рубців та шрамів. Під час процедури лазерного шліфування шкіри апарат шар за шаром знімає рубцеву тканину. За рахунок видалення великої кількості старих шарів шкіри, відбувається більш швидкий процес регенерації і шкіра повністю відновлюється.

Лазер абсолютно безпечний, адже він проникає лише у верхні шари шкіри. Кількість та тривалість процедур залежить від ураженої площі, глибини та давності рубців. Але помітний результат можна побачити вже після першої процедури.

Крім того, фракційний СО2 лазер допомагає позбутись стрій (розтяжок), гіперпігментації, глибоких зморшок, рубців постакне, покращити загальний стан шкіри.

Більше інформації про те, як позбавитись післяопікових шрамів та рубців тут

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо