Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Торакальної хірургії на 50 ліжок

«Торакальна хірургія» - це хірургія органів грудної клітини. У різний час, в різні роки торакальні хірурги займалися хірургією молочної залози, легенів, серця, стравоходу, середостіння. Саме з торакальної хірургії взяли свій початок такі сучасні напрямки, як кардіохірургія, мамология, судинна хірургія.

Завідувач відділенням Лаврухин Роман Володимирович, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії.

 

Завдяки малоінвазивним технологіям, розробленим торакальними хірургами (відеоторакоскопія, медіастіноскопія), з'явилися якісно нові можливості оперування легенів, серця, середостіння.

Відділення організовано в 1965 році на базі 5-ої міської лікарні. Розраховане на 50 ліжок. На сьогодні воно є частиною клінічної бази кафедри медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та реаніматології Запорізького державного медичного університету (завідувач кафедри професор, доктор медичних наук Перцов Володимир Іванович). Асистент кафедри Теличка Ярослав Володимирович.

 

Надає спеціалізовану цілодобову допомогу пацієнтам з:

 1) Травмою грудної клітини, органів грудної порожнини і шиї;

 2) Гострими і хронічними гнійними захворюваннями легенів і плеври;

 3) Хронічними неспецифічними захворюваннями легенів;

 4) Доброякісними новоутвореннями грудної стінки, органів грудної клітини та середостіння;

 5) Патологією діафрагми.

 

У відділення надходять також хворі з соматичною патологією та онкопатологією. Було виконано кілька операцій на серці: пальцеві комісуротомії при стенозі мітрального клапану, перев'язка Боталлової протоки у дітей.

Неодноразово виконувалися операції на легенях:

 - лобектомія;

 - білобектомія;

 - двосторонні одномоментні резекції нижніх часток при бронхоектатичній хворобі;

 - декортикація легенів;

 - торакопластіка.

 

У відділенні виконуються операції і на стравоході. Більше уваги стало приділятися пацієнтам з травмою органів грудної клітини, отриманих внаслідок виробничої травми і ДТП. З 1986 року виконуються операції при патології вилочкової залози.

Відділення надає консультативну допомогу лікувально-профілактичним закладам міста та області, в тому числі, з виїздом консультанта для виконання оперативних втручань. З 2004 року впроваджені відеоторакоскопічні операції при плевритах, бульозних емфіземах, дисемінованих захворюваннях легенів і травмах органів грудної порожнини. З 2005 року проводиться металоостеосинтез ребер і грудини.

Щорічно у відділенні проходить курс лікування понад 1000 пацієнтів з міста і області. У відділенні використовуються сучасні, в тому числі, оригінальні і малоінвазивні методики. Тактика лікування підбирається пацієнтам індивідуально після повного комплексного обстеження.

 

Основні принципи роботи:

1) Постійне підвищення рівня майстерності лікарів: курси підвищення кваліфікації, тематичні курси удосконалення лікарів, участь у науково-практичних конференціях, робота з періодичною літературою і матеріалами мережі Інтернет.

2) Система оцінки якості надання медичної допомоги: лікар - завідувач відділення - заступник головного лікаря з лікувальної частини.

3) Інформаційне забезпечення пацієнтів: надається інформація про показання до проведення та результати діагностичних і лікувальних маніпуляцій, перебіг і прогнози щодо захворювання.

4) Сучасне оснащення: дозволяє проводити всі спеціалізовані види досліджень, екстрене і планове лікування.

Всі співробітники відділення є членами Всеукраїнської асоціації торакальних хірургів України та Асоціації хірургів Запорізької області. Прийом ургентних хворих, які потребують невідкладної допомоги, здійснюється щодня і цілодобово в приймальному покої хірургічного корпусу.

Весь персонал відділення готовий надати необхідну висококваліфіковану медичну допомогу і забезпечити комфортні умови перебування у нас.

 

Контакти:

м. Запорожье, вул. Перемоги 80

Розташоване відділення на 3-му поверсі хірургічного корпусу лікарні (орієнтир «зимовий сад»)

Телефон: (061) 280-56-17

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії