Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Рентгенологічне з кабінетом рентгенівської комп'ютерної томографії

 

Рентгенологічне відділення є структурним підрозділом КНП "Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги" ЗМР. Відділення розташоване у хірургічному та травматологічному корпусах лікарні, має 7 кабінетів, котрі оснащені рентгенівськими апаратами, які використовуються з діагностичною метою.

Завідувач відділення Ксензов Євген Олександрович, лікар-рентгенолог вищої категорії.

 

Основними завданнями рентгенологічного відділення є:

  1. Надання кваліфікованої рентгенівської діагностики хворим з відділень лікарні з різними нозологічними формами захворювань, ургентним пацієнтам, амбулаторним хворим за направленням лікаря.
  2. Постійне та безперервне покращення якості діагностики рентгенівським методом та методом комп’ютерної томографії.

 

 

Рентгенологічні дослідження органів грудної порожнини:

- рентгеноскопія;

- рентгенографія: прицільна, оглядова.

 

Рентгенологічні дослідження органів черевної порожнини:

- оглядова рентгенографія;

- оглядова рентгеноскопія;

- рентгенологічні дослідження стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки;

- рентгенологічні дослідження товстої кишки;

- рентгенологічні дослідження (фістулографії) жовчовивідних шляхів та інших органів.

 

 

Рентгенологічні дослідження кістково-суглобової системи:

- рентгенографія кісток скелета в двух проекціях;

- рентгенографія черепа;

- рентгенографія придаткових пазух носа;

- рентгенографія нижньої щелепи;

- рентгенографія скронево-нижньощелепного суглобу;

- рентгенографія скроневої кістки по Стенверсу;

- рентгенографія кісток носу;

- рентгенографія скроневих кісток;

- рентгенографія зубів;

- рентгенографія хребта;

- функціональні обстеження хребта;

- прицільна рентгенографія турецького сідла;

- спеціальні укладки черепа: допоміжні, скроневої кістки.

 

 

Рентгенологічні обстеження в урології:

- оглядова урографія;

- екскреторна урографія;

- ретроградна пієлографія;

- цистографія;

- нисхідна цистографія;

- уретрографія.

 

Цілодобово працюють 2 ургентних рентгенівських кабінети, а також кабінет рентгенівської комп’ютерної томографії (КТ).

  1. Ургентний рентгенкабінет хірургічного корпусу розташований на 1 поверсі. Апарат РУМ-20М, використовується з діагностичною метою. Обслуговує приймальне відділення хірургічного корпусу, кардіологічне, інфарктне, радіологічне відділення, а також анестезіології та реанімації.
  2. Ургентний рентгенкабінет травматологічного корпусу розташований на 1 поверсі. Цифровий апарат Calipso F MTOps. Використовується з діагностичною метою. Обслуговує відділення екстреноъ допомоги на 20 ліжок травматологічного корпусу, травматологічний пункт.

 

 

Планову рентгенівську діагностику виконують:

- Рентгенкабінет №1. Розташований на 3-му поверсі хірургічного корпусу у торакальному відділенні. Апарат ТУР-Д 800-4, використовується з діагностичною метою. Обслуговує торакальне відділення, консультативний прийом торакальних хірургів, співробітників лікарні, хірургічні відділення, операційні хірургічних відділень.

- Рентгенкабінет №2. Розташований на 2-му поверсі хірургічного корпусу в урологічному відділенні. Цифровий апарат Calipso F, використовується з діагностичною метою. Обслуговує співробітників лікарні, пацієнтів урологічного відділення, консультативний прийом допризивників.

- Рентгенкабінет №3. Розташований на 6-му поверсі травматологічного корпусу у рентгенологічному відділенні. Цифровий апарат REX-650 RF, використовується з діагностичною метою. Обслуговує хірургічні відділення, травматологічне відділення з операційною, опікове відділення, співробітників лікарні.

- Рентгенкабінет №4. Розташований на 6-му поверсі травматологічного корпусу у рентгенологічному відділенні. Мультіспіральний комп’ютерний томограф Astelion Toshiba, використовується з діагностичною метою. Обслуговує всі відділення лікарні та медичні установи Запоріжжя.

- Рентгенкабінет №5. Розташований на 6-му поверсі травматологічного корпусу у рентгенологічному віддленні Апарат ТУР-Д 800-1, використовується з діагностичною метою. Обслуговує реанімаційне, нейрохірургічне, щелепно-ліцьове відділення, консультативний прийом хірургів щелепно-ліцьового відділення.

 

Приміщення в рентгенологічному відділенні відповідають всім чинним санітарно–гігієнічним нормам та оснащені відповідною медичною технікою та виробами медичного призначення, що пройшли державну реєстрацію у встановленому порядку.

У рентгенологічному відділенні працюють висококваліфіковані лікарі-рентгенологи: 5 лікарів з вищою категорією, 3 лікаря з першою категорією, 3 лікаря з другою категорією, 7 лікарів без категорії.

 

 

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії