Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Ранньої реабілітації на 40 ліжок

Відділення ранньої реабілітації  надає реабілітаційну допомогу хворим після перенесених інсультів( геморагічних та ішемічних), наслідків травм та операцій, захворювань суглобів та хребта.

Відділення працює на засадах мультидисциплінарної команди, у складі відділення є завідуюча відділення , лікар фізичної та реабілітаційної медицини, лікар-фізіотерапевт, лікар невролог, лікар ортопед – травматолог. Також у складі відділення працюють фізичні терапевти, асистенти фізичних терапевтів, ерготерапевти та їх асистенти, інструктор  ЛФК, масажисти, медичні сестри з фізіотерапії.

При надходженні до відділення хворий оглядається мультидисциплінарною командою – складається індивідуальна реабілітаційна програма з урахуванням потреб кожного хворого. 

У стінах відділення хворі займаються лікувальною фізичною культурою  тричі на день –  ранкова гігієнічна гімнастика зранку, потім групове заняття ЛФК, а також індивідуальні заняття з кожним пацієнтом. Доповнює  реабілітаційний процес заняття механотерапією – хворі займаються на спеціальних реабілітаційних тренажерах.

Також хворі отримують широкий спектр апаратного фізіотерапевтичного лікування – електролікування, світлолікування, магнітотерапія.

В межах відділення працює також кабінет акупунктури – де проводиться процедура голкорефлексотерапії. Медикаментозна підтримка хворим надається в повному обсязі.

Також кожен пацієнт отримує лікувальний масаж та займається в кабінеті ерготерапії – де хворі відновлюють втрачені внаслідок хвороби побутові навички, відновлюють дрібну моторику кисті – вчаться заново писати, застібувати гудзики та  інші повсякденні справи, без яких не обійтись жодній людині.

Професіоналізм співробітників відділення та бажання пацієнта якомога скоріше одужати – завжди дає чудовий результат!

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії