Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Клініко-діагностична лабораторія

Це сучасна медична лабораторія, заснована в 1965 році, яка забезпечує можливість повного лабораторного обстеження пацієнтів в ургентному і плановому порядку.

Завідувачка відділення Міхно Ольга Юріївна, лікарка-лаборантка вищої кваліфікаційної категорії.

Основним завданням нашого відділення є своєчасне і якісне проведення лабораторних досліджень, тому що клініко-біохімічні дослідження дозволяють оцінити ступінь тяжкості патологічного процесу і вести контроль за проведеним лікуванням.

Лабораторія проводить дослідження за всіма основними напрямками діагностики. Крім загального аналізу крові, сечі, біохімічних і коагулометріческіх показників, виконуються розширені дослідження сучасними методами імуноферментного аналізу (ІФА), який застосовується для діагностики інфаркту міокарда, вірусних гепатитів В і С, захворювань передміхурової залози.

 

Лабораторія оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє виконувати широкий спектр досліджень, забезпечуючи високу точність і надійність результатів:

1.    Аналізатор газів крові ABL 800 FLEX (фірми Radiometer (Данія)) для визначення кислотно-лужної рівноваги: вимірює до 17 параметрів: pH, pO2, pCO2, cK +, cNa +, cCa2 +, cCl-, cGlucose, cLactate, ctBilirubin, sO2, ctHb, FO2Hb, FHHb, FCOHb, FMetHb, FHbF; розраховує до 49 параметрів; обсяг проби для швидкого вимірювання всіх параметрів - 195 мкл, автоматичний контроль якості за допомогою модуля AutoCheck, автоматична передача даних в лікарняні інформаційні системи (HIS / LIS / CIS).

2.    Біохімічний автоматичний аналізатор Vitalab Flexor E FLEX - це ідеальне поєднання сучасних технологій, відмінних експлуатаційних якостей, багатофункціональності, надійності, зручності і економічності. Vitalab Flexor Е дозволяє проводити в нашій лабораторії весь спектр класичних тестів рутинної клінічної біохімії. Програмне забезпечення біохімічного аналізатора включає систему контролю якості і правильності виконання досліджень, яка проводиться кожен день.

3.    Напівавтоматичний коагулометр Rayto 2204C забезпечує повне дослідження системи згортання крові (гемостазу): 4 незалежних оптичних вимірювальних каналу, вимір розсіяного світла гарантує якісні і достовірні результати, мале споживання реагентів, 18 програмованих методів.

 

4.    Реагенти та тест-системи останнього покоління імпортного і вітчизняного виробництва гарантують високу точність аналізів.

Наші фахівці забезпечують отримання швидких, надійних і достовірних результатів у всіх областях клінічних лабораторних досліджень, які допомагають виробляти тактику профілактики, скринінгу, постановки діагнозу і лікування хвороби. У нас ведеться щоденний контроль якості всіх проведених лабораторних досліджень. Достовірність і своєчасність лабораторних досліджень - відмінні риси діяльності клініко-діагностичної лабораторії.

Контакти:

м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 80

Розташоване відділення на першому поверсі хірургічного корпусу лікарні (орієнтир «зимовий сад»)

Телефон: (061) 280-56-38

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії