Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

  • Головна
  • Відділення
  • Інтенсивної терапії та невідкладної кардіології для лікування хворих на інфаркт міокарда на 50 ліжок, крім того вузькопрофільна палата інтенсивної терапії – 6 ліжок

Інтенсивної терапії та невідкладної кардіології для лікування хворих на інфаркт міокарда на 50 ліжок, крім того вузькопрофільна палата інтенсивної терапії – 6 ліжок

Відділення  засновано в травні 2009 року, як самостійний підрозділ на 12 ліжок. Є клінічною базою кафедри внутрішніх хвороб №1 Запорізького медичного університету під керівництвом професора Сиволапа В.Д.

На базі відділення проходять клінічну ординатуру і спеціалізацію лікарі інтерни, клінічні ординатори, наукові співробітники, а також проходять навчання студенти ЗДМУ 4 і 6 курсів медичного, педіатричного та міжнародного факультетів, стажування на робочому місці лікарі ШМП, викладачі медичних училищ.

 

Завідувачка відділення Попович Олена Владиславівна, лікарка-анестезіолог вищої категорії.

Відділення оснащене сучасною апаратурою моніторування серцевого ритму, кардіостимуляторами для тимчасової електрокардіостимуляції, апаратами штучної вентиляції легенів, для проведення внутрішньовенних дозованих інфузій лікарських засобів, дефібрилятором, електрокардіографами.

 

У найкоротші терміни хворим у ВІТ проводять необхідні обстеження, що включають в себе високоінформативні сучасні методи, як КТ головного мозку, ультразвукове дослідження судин голови і шиї, серця тощо. Також проводиться консультація суміжних спеціалістів - кардіолога, терапевта, офтальмолога та ін. Хворим, які цього потребують, проводять інтенсивну консервативну терапію, відповідну сучасному рівню лікування гострої кардіальної патології, в тому числі тромболітична терапія хворим з інфарктом міокарда.

 

Лікарі анестезіологи-кардіологи, що працюють у ВІТ, мають спеціалізацію з кардіології та анестезіології. Всі ліжка відділення реанімації та інтенсивної терапії оснащені системою централізованого постачання киснем.

 

Основна мета роботи ВІТ надання невідкладної висококваліфікованої допомоги пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи, які потребують інтенсивного спостереження із застосуванням комплексу сучасних лікувально-профілактичних методів:

- гострий інфаркт міокарда і його ускладнення: колапс, кардіогенний шок;

- набряк легенів;

- порушення серцевого ритму і провідності, які загрожуть життю;

- тробоемболічні ускладнення;

- нестабільна стенокардія;

- гострий коронарний синдром;

 

У відділення цілодобово госпіталізуються хворі з ГКС і інфарктом міокарда. Всі пацієнти доставляються бригадами ШМД з екстреними показаннями, минаючи приймальне відділення у ВІТ. Після стабілізації стану хворі переводяться у відділення. Пацієнтам надається кваліфікована спеціалізована медична допомога відповідно до наявних сучасних стандартів медичної допомоги, включаючи проведення тромболітичної терапії.

 

Контакти:

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80. Розташоване відділення на 5-му поверсі хірургічного корпусу лікарні (орієнтир «зимовий сад»)

Телефон: (061) 280-56-64

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії