Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Інтенсивної терапії на 15 ліжок

Відділення інтенсивної терапії на 15 ліжок, як самостійний структурний підрозділ, створено у 2019 році. Основним напрямком діяльності відділення є надання невідкладної допомоги хворим у важких та критичних станах. Режим роботи відділення- цілодобово. Всі лікарі – анестезіологи.

Завідувачка відділення Петренко Юлія Миколаївна, лікарка-анестезіолог вищої категорії.

 

Задачею відділення є стабілізувати стан пацієнта, вивести з критичного та небезпечного для життя стану, а потім перевести хворого на лікування до профільного відділення.

Відділення розгорнуто на 15 ліжок, укомплектоване сучасною медичною апаратурою: моніторами, апаратами для тривалої ШВЛ типу Hamilton, інфузоматами, апаратами та приладами для інтенсивної терапії. Для пацієнтів з тривалими термінами лікування є протипролежневі матраци. Використовуються всі сучасні методи, в тому числі, мультимодальна післяопераційна аналгезія, загальна та регіонарна анестезії, застосовуються новітні анестетики, апаратура і засоби моніторингу.

 

Лікарі та медсестри відділення - фахівці високої кваліфікації, постійно прагнуть до підвищення рівня своїх знань. У відділенні для важкохворих розроблена система забезпечення повноцінним харчуванням - від парентерального до спеціального ентерального (збалансованого по білках, жирах, вуглеводах, мінералах, мікроелементах і вітамінах).

У відділенні проходять лікування пацієнти після торакальних і торакоскопічних операцій, операцій на стравоході. Є велика практика ведення пацієнтів після реконструктивних втручань на кишківнику.

 

Враховуючи, що на території лікарні знаходиться центр ШКК, більшість наших хворих саме з такими патологіями. У відділенні широко використовуються консервативні методи інтенсивної терапії лікування хворих з ШКК. Ми забезпечуємо якісну, своєчасну інтенсивну терапію, яка направлена на відновлення гемодинаміки, виведення хворого з геморагічного шоку, покращення траспорту кисню у тканини організму. Це підвищує шанси на спасіння життя. Застосовуються сучасні схеми лікування, інфузійно-трансфузійна, антибактеріальна, серцево-судинна, дихальна терапії, знеболення, детоксикація та інші методи інтенсивної терапії.

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії