Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Хірургії з ліжками гінекології на 60 ліжок, з них 10 гінекологічних ліжок

Відділення хірургії з ліжками гінекології на 60 ліжок, з них 10 гінекологічних ліжок засноване в 1965 році. Воно є базою кафедри загальної хірургії Запорізького державного медичного університету. Має у своєму складі 60 ліжок і працює на надання невідкладної і планової хірургічної допомоги. Оснащене сучасним високоякісним медичним обладнанням, має палати підвищеної комфортності.

Завідувач хірургічним відділенням Рилов Андрій Іванович, кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної хірургії, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії.

 

У відділенні виконується весь спектр сучасних операцій при різних хірургічних захворюваннях. При цьому накопичено великий і унікальний досвід проведення операцій малоінвазивним або ендоскопічним способом. Використання новітніх медичних технологій дозволяє у короткі терміни провести обстеження, встановити точний діагноз і обрати найбільш ефективний метод лікування. Використання під час операцій сучасного медичного обладнання та інструментарію, шовного матеріалу дозволяє значно поліпшити косметичний ефект, а також безпосередні та віддалені результати лікування.

 

У відділенні проводиться лікування:

- пахових гриж

- діафрагмальних гриж

- пупкових гриж

- післяопераційних вентральних гриж

- каменів в жовчному міхурі

- хронічного панкреатиту

- цирозу печінки і варикозних вен стравоходу

- портальної гіпертензії

- кіст печінки

- кіст підшлункової залози

- хвороб селезінки

- захворювань тонкої і товстої кишки

- виразкової хвороби

- дивертикулеза товстої кишки

- поліпозу товстої кишки

- гострого апендициту

- гострого холециститу

- гострого панкреатиту

- гострої кишкової непрохідності

- гострої шлунково-кишкової кровотечі

- перфоративної виразки.

 

Перевагою для хворих, що надходять і перебувають на лікуванні у відділенні хірургії є те, що в Міській лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги проводиться повний спектр обстеження хірургічних хворих. Крім цього, тільки в нашій лікарні ви можете бути прооперовані із застосуванням лапароскопічних методик, включаючи онкологічні операції на товстій кишці, підшлунковій залозі, шлунку і стравоході.

 

Діагностична служба працює в цілодобовому режимі і включає:

- Лабораторні дослідження

- Рентгенологічні дослідження

- Ендоскопічні дослідження

- Ультразвукові дослідження

- Комп'ютерну томографію

- ЕКГ

Весь персонал відділення хірургії готовий надати необхідну кваліфіковану медичну допомогу і забезпечити комфортні умови перебування у нас.

 

Контакти:

м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 80. Розташоване відділення на третьому поверсі хірургічного корпусу лікарні (орієнтир «зимовий сад»)

Телефон: (061) 233-71-52

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії