Закрити

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Анестезіології з операційним блоком

Відділення, як самостійний підрозділ, існує з 1 листопада 2019 року та надає планову і ургентну допомогу при хірургічних операціях і діагностичних втручаннях пацієнтам всіх відділень КНП «Міської лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги» ЗМР.

Завідувачка відділення Назаренко Ольга Миколаївна, лікарка-анестезіолог вищої категорії.

 

Штат відділення складається з двох груп фахівців: анестезіологічної служби (лікарів-анестезіологів та сестер-анестезистів) та хірургічної служби (сестер медичних операційних, а також молодших медичних сестер операційних).

Лікарі та медсестри відділення - фахівці високої кваліфікації, постійно прагнуть до підвищення рівня своїх знань.

 

Основні напрямки роботи відділення:

  1. Забезпечення хірургічною службою відділення оперативних втручань хворих травматологічного та нейрохірургічного напрямків.
  2. Анестезіологічне забезпечення планових та ургентних оперативних втручань у всіх відділеннях лікарні.
  3. Анестезіологічне забезпечення діагностичних втручань.
  4. Анестезіологічне забезпечення стоматологічних маніпуляцій.

 

Спеціалісти відділення здійснюють вибір оптимального для пацієнта методу анестезіологічного забезпечення при всіх, в тому числі і високотехнологічних, операціях, у всіх розділах хірургії, а також забезпечення хірургічної асистенції при оперативних втручаннях. Також лікарі відділення здійснюють проведення керованої анестезії з використанням сучасних інгаляційних анестетиків (ізофлюран і севофлюран) і володіють усіма методами регіонарної анестезії (спінальна, епідуральна, пролонгована епідуральна аналгезія), виконують різні види блокад нервових сплетень (у тому числі і під контролем УЗД).

 

Перед операцією пацієнт проходить процедуру ретельного огляду лікарем-анестезіологом та призначення премедикації з метою вибора індивідуального методу анестезії.

 

Лікарі відділення з великою увагою і професіоналізмом ставляться до передопераційної оцінки стану і компенсаторних можливостей пацієнтів з будь-якою патологією; визначать операційно-анестезіологічний ризик; призначать сучасну премедикацию. При необхідності проведуть передопераційну або інтраопераційну інтенсивну терапію з метою адекватного життєзабезпечення і зниження інтраопераційного ризику для пацієнта. А також запропонують на вибір пацієнта найбільш оптимальний і безпечний метод анестезії. У відділенні забезпечать контроль стану з використанням найсучасніших моніторів і проведення під час анестезії коригуючої терапії з метою профілактики і усунення небезпечних для життя хворого функціональних і метаболічних розладів. Наші спеціалісти проконтролють пробудження хворого після загальної анестезії, усунуть больовий синдром, обумовлений різними причинами, в тому числі інкурабельним захворюванням, за допомогою спеціальних методів.

 

Контакти: м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 80. Розташоване відділення на 7-му поверсі травматологічного корпусу лікарні.

Записатись на прийом

Бажаєте поставити запитання, уточнити деталі або в чомусь сумніваєтеся? Будь ласка, залиште свій номер - ми обов'язково вам допоможемо

Контактна інформація

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Перемоги 80

Графік роботи

24/7/365

Натисніть для взаємодії