Спеціалізоване ургентне кардіологічне відділення на 50 ліжок є структурним підрозділом КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» Запорізької міської ради та клінічною базою кафедри внутрішніх хвороб № 1 Запорізького державного медичного університету. Відділення створено на підставі наказу міського управління охорони здоров'я № 173 від 06.09.1988р. Відділення є спеціалізованим для надання невідкладної та стаціонарної спеціалізованої кардіологічної допомоги для пацієнтів міста Запоріжжя та супутньої патології для співробітників ГБЕіСМП.
Кафедра внутрішніх хвороб №1, завідувач кафедри - професор, доктор медичних наук Сиволап Віктор Денисович. Куратор кардіологічного і інфарктного відділення - кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішніх хвороб 1 ЗДМУ, Кисельов Сергій Михайлович.

Завідувач відділенням Брик Андрій Васильович, лікар-кардіолог вищої категорії з організації охорони здоров'я та управління.

 

У кардіологічному відділенні працюють досвідчені і кваліфіковані лікарі - кандидати медичних наук і лікарі вищої категорії. Основними завданнями відділення є організація і здійснення висококваліфікованої-діагностичної, лікувальної та консультативної медичної допомоги жителям м Запоріжжя із захворюваннями серцево-судинної системи, забезпечення всього комплексу організаційних і науково-методичних питань для розвитку кардіологічної допомоги населенню.

У відділенні накопичений великий досвід в лікуванні таких захворювань, як:

 - ішемічна хвороба серця;
 - артеріальна гіпертензія;
 - міокардит;
 - кардіоміопатії;
 - інфекційні ендокардити;
 - хронічна серцева недостатність
 - різними порушеннями серцевого ритму.

Обстеження хворих проводиться з використанням сучасних методик:

 - електрокардіографія, холтерівське моніторинг;
 - ультразвукова діагностика;
 - ехокардіографія, (УЗД серця);
 - коронарографія;
 - комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія.
 - добове моніторування АТ і ЕКГ;
 - загальний аналіз крові, сечі, біохімічний аналіз крові (цукор, білок, креатинін, сечовина, сечова кислота, електроліти, печінкові проби), ліпідограма, ревмопроби, коагулограма, кардіоспеціфічних ферменти (тропонин I, КФК-МВ, Д-димер).

У розпорядженні фахівців є повний спектр складної діагностики і медичних технологій; широко застосовуються в комплексному лікуванні хворих на серцево-судинними захворюваннями різні фізіо-терапевтичні і водні процедури.

У відділенні проводиться діагностика і терапія наступних захворювань серцево - судинної системи:

 - Пороки серця вроджені
 - Хронічна ревматична хвороба серця і пороки серця придбані
 - міокардити
 - Перикардит
 - Інфекційний ендокардит
 - Кардіоміопатії
 - Гіпертонічна хвороба
 - Аритмії серця
 - Інфаркт міокарда
 - ІХС, постінфарктний кардіосклероз
 - ІХС, стенокардія напруги і спокою
 - Хронічна серцева недостатність
 - Нейро-циркуляторна дистонія

Весь персонал відділення готовий надати Вам необхідну Висококваліфіковану медичну допомогу і забезпечити комфортні умови перебування у нас.


Контакти:
г. Запорожье, вул. Перемоги 80,
Розташоване відділення на 5 поверсі хірургічного корпусу лікарні (орієнтир «зимовий сад»)
Ординаторська: (061) 280-56-29