Відділення хірургії з ліжками гінекології на 60 ліжок, з них 10 гінекологічних ліжок засноване в 1965 році. Воно є базою кафедри загальної хірургії Запорізького державного медичного університету. Має у своєму складі 60 ліжок і працює на надання невідкладної і планової хірургічної допомоги. Оснащене сучасним високоякісним медичним обладнанням, має палати підвищеної комфортності.

Завідувач хірургічним відділенням Рилов Андрій Іванович, кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної хірургії, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії.

У відділенні виконується весь спектр сучасних операцій при різних хірургічних захворюваннях. При цьому накопичено великий і унікальний досвід проведення операцій малоінвазивним або ендоскопічним способом. Використання новітніх медичних технологій дозволяє у найкоротші терміни провести обстеження, встановити точний діагноз і обрати найбільш ефективний метод лікування. Використання під час операцій сучасного медичного обладнання та інструментарію, шовного матеріалу дозволяє значно поліпшити косметичний ефект, а також безпосередні та віддалені результати лікування.

У відділенні проводиться лікування:

- пахових гриж
- діафрагмальних гриж
- пупкових гриж
- післяопераційних вентральних гриж
- каменів в жовчному міхурі
- хронічного панкреатиту
- цирозу печінки і варикозних вен стравоходу
- портальної гіпертензії
- кіст печінки
- кіст підшлункової залози
- хвороб селезінки
- захворювань тонкої і товстої кишки
- виразкової хвороби
- дивертикулеза товстої кишки
- поліпозу товстої кишки
- гострого апендициту
- гострого холециститу
- гострого панкреатиту
- гострої кишкової непрохідності
- гострої шлунково-кишкової кровотечі
- перфоративної виразки

Перевагою хворих, що надходять і перебувають на лікуванні у відділенні хірургії є те, що в Міській лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги проводиться повний спектр обстеження хірургічних хворих. Крім цього, тільки в нашій лікарні ви можете бути прооперовані із застосуванням лапароскопічних методик, включаючи онкологічні операції на товстій кишці, підшлунковій залозі, шлунку і стравоході.

Діагностична служба працює в цілодобовому режимі і включає:

- Лабораторні дослідження
- Рентгенологічні дослідження
- Ендоскопічні дослідження
- Ультразвукові дослідження
- Комп'ютерну томографію
- ЕКГ

Весь персонал відділення хірургії готовий надати необхідну кваліфіковану медичну допомогу і забезпечити комфортні умови перебування у нас.


Контакти:
м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 80
Розташоване відділення на третьому поверсі хірургічного корпусу лікарні (орієнтир «зимовий сад»)
Ординаторська: (061) 233-71-52