Відділення  засновано в травні 2009 року як самостійний підрозділ на 12 ліжок, є клінічною базою кафедри внутрішніх хвороб №1 Запорізького медичного університету під керівництвом професора Сиволап В.Д.

На базі відділення проходять клінічну ординатуру і спеціалізацію лікарі інтерни, клінічні ординатори, наукові співробітники, а також проходять навчання студенти ЗДМУ 4 і 6 курсів медичного, педіатричного та міжнародного факультетів, стажування на робочому місці лікарі СМП викладачі медичних училищ.

Завідуюча відділенням Попович Олена Владиславівна, лікар-анестезіолог вищої категорії.

Відділення оснащене сучасною апаратурою моніторування серцевого ритму, кардіостимуляторами для тимчасової електрокардіостимуляції, апаратами штучної вентиляції легенів, для проведення внутрішньовенних дозованих інфузій лікарських засобів, дефібрилятором, електрокардіографами.

У найкоротші терміни хворі у ВІТ забезпечуються необхідними обстеженнями, що включають в себе високоінформативні сучасні методи, такі як КТ головного мозку, ультразвукове дослідження судин голови і шиї, серця і т. Д., Проводиться консультація суміжних спеціалістів - кардіолога, терапевта, офтальмолога та ін. хворим проводиться інтенсивна консервативна терапія, відповідна сучасному рівню лікування гострої кардіальної патології, в тому числі тромболітична терапія хворим з інфарктом міокарда.

   

Лікарі анестезіологи-кардіологи, що працюють у ВІТ, мають спеціалізацію з кардіології та анестезіології.
Всі ліжка відділення реанімації та інтенсивної терапії оснащені системою централізованого постачання киснем.

Основна мета роботи ВІТ надання невідкладної висококваліфікованої допомоги пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи, які потребують інтенсивному спостереженні із застосуванням комплексу сучасних лікувально-профілактичних методів:

- гострий інфаркт міокарда і його ускладненнями: колапсом, кардіогенний шок;
- набряком легенів;
- загрозливими життя порушеннями серцевого ритму і провідності;
- тробоемболіческімі ускладненнями;
- нестабільною стенокардією;
- гострий коронарний синдром;

Що ми лікуємо:

У відділення цілодобово госпіталізуються хворі з ОКС і інфарктом міокарда. Всі пацієнти доставляються бригадами ШМД з екстреними показаннями, минаючи приймальне відділення у ВІТ, потім при стабілізації стану переводяться у відділення. Пацієнтам надається кваліфікована спеціалізована медична допомога відповідно до наявних сучасними стандартами надання медичної допомоги, включаючи проведення тромболітичної терапії.

Контакти:
г. Запорожье, вул. Перемоги 80
Розташоване відділення на 5 поверсі хірургічного корпусу лікарні (орієнтир «зимовий сад»)
Ординаторська: (061) 280-56-64