Відділення інтенсивної терапії, 15 ліжок  як самостійний структурний підрозділ створено з 2019 року. Основним напрямком діяльності відділення є надання невідкладної допомоги хворим у важких та критичних станах. Режим роботи відділення- цілодобово. Всі лікарі – анестезіологи.

Задачею відділення є стабілізувати стан пацієнта, вивести з стану критичного та небезпечного для життя, а потім перевести пацієнта для лікування у профільне відділення.

Відділення розгорнуто на 15 ліжок, укомплектоване сучасною медичною апаратурою: моніторами, апаратами для тривалої ШВЛ типу Hamilton, інфузоматами, апаратами та приладами для інтенсивної терапії. Для пацієнтів з тривалими термінами лікування є протипролежневі матраци. Використовуються всі сучасні методи в тому числі мультимодальна післяопераційна аналгезія,  загальна та регіонарна анестезії, застосовуються новітні анестетики, апаратура і засоби моніторингу.

Лікарі та медсестри відділення - фахівці високої кваліфікації, постійно прагнуть до підвищення рівня своїх знань. У відділенні для тяжкохворих розроблена система забезпечення повноцінним харчуванням - від парентерального до спеціального ентерального (збалансованого по білках, жирах, вуглеводах, мінералах, мікроелементах івітамінам).

У відділенні проходять лікування пацієнти після торакальних і торакоскопічних операцій, операцій на стравоході. Є велика практика ведення пацієнтів після реконструктивних втручань на кишківнику.

Так як на території лікарні знаходиться центр ШКК  більшість наших хворих саме з такою патологією. у нашому відділенні широко використовуються консервативні методи інтенсивної терапії лікування хворих ШКК. Ми забезпечуємо якісну,  своєчасну інтенсивноу терапію, яка направлена на відновлення гемодинаміки , виведення хворого з геморагічного шоку, покращення траспорту кисню у тканини організму. Що підвищить шанси на спасіння життя .Застосовуються сучасні схеми лікування, інфузійно-трансфузійної, антибактеріальної, серцево-судинної, дихальної терапії, знеболювання, детоксикації та інші методи інтенсивної терапії.