Це сучасна медична лабораторія, заснована в 1965 році, яка забезпечує можливість повного лабораторного обстеження надійшли пацієнтів в ургентному і плановому порядку.
Завідуюча відділенням Міхно Ольга Юріївна, лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії.

 

Основним завданням нашого відділення є своєчасне і якісне проведення лабораторних досліджень, тому що клініко-біохімічні дослідження дозволяють оцінити ступінь тяжкості патологічного процесу і вести контроль за проведеним лікуванням.

Лабораторія проводить дослідження за всіма основними напрямками діагностики. Лабораторні аналізи: крім загального аналізу крові, сечі, біохімічних і коагулометріческіх показників, виконуються розширені дослідження сучасними методами імуноферментного аналізу (ІФА), який застосовується для діагностики інфаркту міокарда, вірусних гепатитів В і С, захворювань передміхурової залози.
Лабораторія оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє виконувати широкий спектр досліджень, забезпечуючи високу точність і надійність результатів:

Аналізатор газів крові ABL 800 FLEX (фірми Radiometer (Данія)) для визначення кислотно-лужної рівноваги:

вимірює до 17 параметрів: pH, pO2, pCO2, cK +, cNa +, cCa2 +, cCl-, cGlucose, cLactate, ctBilirubin, sO2, ctHb, FO2Hb, FHHb, FCOHb, FMetHb, FHbF;
розраховує до 49 параметрів;
обсяг проби для швидкого вимірювання всіх параметрів - 195 мкл
автоматичний контроль якості за допомогою модуля AutoCheck
автоматична передача даних в лікарняні інформаційні системи (HIS / LIS / CIS);
Біохімічний автоматичний аналізатор Vitalab Flexor E FLEX це ідеальне поєднання сучасних технологій, відмінних експлуатаційних якостей, багатофункціональності, надійності, зручності і економічності. Vitalab Flexor Е дозволяє проводити в нашій лабораторії весь спектр класичних тестів рутинної клінічної біохімії. Програмне забезпечення біохімічного аналізатора включає систему контролю якості і правильності виконання досліджень, яка проводиться кожен день.

Напівавтоматичний коагулометр Rayto 2204C забезпечує повне дослідження системи згортання крові (гемостазу):

4 незалежних оптичних вимірювальних каналу
вимір розсіяного світла гарантує якісні і достовірні результати
мале споживання реагентів
18 програмованих методів.
Реагенти та тест-системи останнього покоління імпортного і вітчизняного виробництва гарантують високу точність аналізів. Наші фахівці забезпечують отримання швидких, надійних і достовірних результатів у всіх областях клінічних лабораторних досліджень, які допомагають виробляти тактику профілактики, скринінгу, постановки діагнозу і лікування хвороби. У нас ведеться щоденний контроль якості всіх проведених лабораторних досліджень. Достовірність і своєчасність видаються лабораторних досліджень - відмінні риси діяльності клініко-діагностичної лабораторії.


Контакти:
г. Запорожье, вул. Перемоги, 80
Розташоване відділення на 1ом поверсі хірургічного корпусу лікарні (орієнтир «зимовий сад»)
Телефон: (061) 280-56-38

Email: biolaborant@gmail.com
 

 

Функціональна діагностика - це напрямок медицини, засноване на застосуванні інструментальних методів дослідження. Методи, які використовуються у функціональній діагностиці, - безкровні, безболісні, і характеризуються високим ступенем безпеки для пацієнта. Функціональна діагностика дозволяє виявляти порушення функцій органів, а також кількісно оцінювати вираженість цих порушень.

Інструментальні методи дослідження необхідні для постановки точного діагнозу, вибору тактики лікування, і оцінки ефективності проведеного лікування.
Кабінет функціональної діагностики ЛДЦ «Кутузовський» має в своєму розпорядженні сучасним технологічним обладнанням, що дозволяє розпізнавати порушення функції органів на ранніх стадіях захворювання. Це, в свою чергу, забезпечує своєчасне призначення лікування і запобігання подальшого розвитку хвороби.

Завідуюча кабінетом Мец Надія Карпівна.

Функції і завдання:

Надання кваліфікованої функціонально-діагностичної допомоги.
Впровадження комплексних методів обстеження хворих стаціонару і співробітників із залученням лікарів інших спеціальностей.
Виявлення та аналіз діагностичних помилок з функціональної діагностики.
Систематичний аналіз якісних і колічественньих показників діяльності кабінету і в цілому всіх функціональних методів дослідження хворих.
Вивчення передового досвіду кращих відділень і кабінетів з функціональної діагностики міста і області.
Реєстрація та облік досліджень, збереження матеріальних цінностей.
Надання консультативної допомоги фахівцям клінічних підрозділів з питань функціональної діагностики.
До складу кабінету входить:

Електрокардіографіческій кабінет по обслуговуванню хворих стаціонару і співробітників / цілодобово /.
Кабінет по виконанню функції зовнішнього дихання, так само по обслуговуванню больних стаціонару і співробітників.
Кабінет по реографической дослідженням стану судин головного мозку / РЕГ /, периферичних судин нижніх і верхніх кінцівок / РВД /, дослідження гемодинаміки - тетраполярная реографія.
Кабінет гемодинаміки при інфаркном відділенні / ехокардіографія, велозрометрія, холтерівське моніторування /.
Обсяг діагностичних досліджень:

Електрокардіографія в 12 стандартних відведеннях і загальновизнаних додаткових відведеннях (по Небу, Слопаком, Франку, ЕКГ, сидячи і т.д.)
Ритмограма.
Спірометрія.
Пневмотахометрия.
Реовазографія, а пробами медикаментів і з навантаженням.
Тетрамолярноя реографія для визначення типу гемодинаміки.
РЕОЕнціфолографія з медикаментозними пробами.
Ехокардіографія.
М-ехо.
Доплеровське дослідження судин головного мозку.
ЕЕС (електроенцефалографія).
Холтерівське моніторування.
Варіабельність ритму серце


Контакти:
г. Запорожье, вул. Перемоги, 80
Розташований кабінет між 1м і 2м поверхом хірургічного корпусу лікарні (орієнтир «зимовий сад»)
Телефон: (061) 280-56-77