Лікарі урологічного відділення Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги разом з завідувачем Олександром Унгуряном повернулись з чотириденних курсів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології». Навчання проходило у Національному інституті хірургії і трансплантології ім. Шалімова у центрі хірургічних інновацій. Фахові курси зібрали провідних урологів з усієї країни.

Постійно навчатись і удосконалювати навички задля здоров’я пацієнтів – один з головних принципів роботи спеціалістів урологічного відділення Лікарні швидкої допомоги та завдання, яке перед всіма співробітниками лікарні ставить директор клініки Дмитро Івченко. Оскільки медичні техніки постійно змінюються і удосконалюються, гарний фахівець повинен розвиватись і навчатись все життя, - переконаний головний лікар. Головна мета курсів, які відбулись у Києві – відпрацювання методик використання міні-інвазивних хірургічних втручань з використанням різних видів енергії.

Комплексний навчальний курс включав у себе кілька етапів. В першу чергу, це засвоєння теоретичного матеріалу. Далі наші урологи пройшли відпрацювання практичних навичок на тренажерах і органокомплексах, а також виконали кілька операцій на біоматеріалах. Під час практичної роботи відбувалась онлайн-трансляція з операційної і розбір основних етапів хірургічних втручань. Крім того, наші урологи мали можливість асистувати під час роботи провідним фахівцям Національного інституту раку в клінічних операційних.

Навчання відбувалось під керівництвом провідного українського уролога-онколога, к.м.н., наукового співробітника відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного Інституту раку Олександра Стаховського.

Отриманий досвід та знання в сфері лапароскопічних втручань будуть використовуватись нашими фахівцями для надання високоспеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з урологічними патологіями у 5-ій міській лікарні.

Нагадаємо, що отримати консультацію урологів можна у консультативно-діагностичному відділенні лікарні за номером +38 095 153 55 55. Розташоване відділення за адресою: вул. Перемоги, 80.