Опікове відділення у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги розширює свої можливості. Відтепер тут можна отримати консультацію та допомогу не лише в стаціонарі, а й амбулаторно. Адже тут розпочав роботу консультативний кабінет.

На урочисте відкриття консультативного кабінету у відділенні термічної травми та реконструктивної хірургії зібрались керівництво Лікарні швидкої допомоги та колеги з різних відділень. Кілька місяців поспіль тут проводились ремонтні роботи і завозилось необхідне устаткування. За словами директора МЛЕ та ШМД Дмитра Івченка, потреба у консультативному кабінеті у відділенні термічної травми була нагальна: «Гадаю, що задоволені будуть не лише пацієнти, які відтепер зможуть звертатись до нашої лікарні з більш широким спектром проблем, а й персонал, якому буде зручно і комфортно працювати в оновлених умовах».

Працювати у кабінеті будуть спеціалісти з профільного відділення кожного буднього дня з 8 до 16 години. Головна функція кабінету – можливість вести амбулаторний прийом пацієнтів з обмеженими опіками, які вимагають лікування без госпіталізації у стаціонар. «Це також різноманітні проблеми неопікового характеру. Ми надаватимемо консультацію і лікування пацієнтам з рубцями, трофічними виразками, будь-якими косметологічними проблемами шкіри, які вимагають нашого втручання. Це можуть бути татуювання, папіломи, бородавки. Допомагатимемо ми і пацієнтам з різними післяопераційними дефектами, післяопіковими контрактурами, рубцями», - додає завідувач відділення термічної травми Андрій Сех.

Після первинного огляду та консультації у кабінеті спеціалісти будуть приймати рішення щодо лікування – або амбулаторно, або у стаціонарі. Варто додати, що спеціалісти відділення регулярно підвищують кваліфікацію і отримують та застосовують нові знання та методики у сфері пластичної (естетичної) хірургії та косметології. Відтак, тут зможуть запропонувати пацієнтам широкий спектр послуг і в цьому напрямку.

Запис у консультативно-діагностичному відділенні лікарні +38 (095) 153-55-55.

А також за телефоном консультативного кабінету відділення термічної травми

+ 38 (063) 041-01-89 (Telegram, Viber, What's App).