Лікарі урологічного відділення Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги разом з завідувачем Олександром Унгуряном повернулись з чотириденних курсів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології». Навчання проходило у Національному інституті хірургії і трансплантології ім. Шалімова у центрі хірургічних інновацій. Фахові курси зібрали провідних урологів з усієї країни.

Дiзнатися бiльше

На сьогодні у лікуванні онкологічних захворювань використовуються три основних методи: хірургія, хіміотерапія і променева терапія. І якщо раніше найефективнішим методом лікування раку вважалось оперативне втручання, далі йшла хіміотерапія, і останнім за ефективністю методом вважався променевий вплив, то в останні роки ситуація змінилась. Завдяки технічним досягненням, радіотерапія в онкології вийшла на якісно новий рівень. І зараз вона може використовуватись у 95% випадках розвитку злоякісних новоутворень. Сучасне обладнання для проведення радіонуклідної діагностики та променевої терапії є на базі профільного відділення у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

Дiзнатися бiльше

Політравма – одна з найскладніших проблем невідкладної медицини в усьому світі. Це одночасне виникнення двох чи більше пошкоджень, кожне з яких вимагає спеціалізованого лікування. Відтак, політравма вимагає залучення багатьох медичних спеціалістів – реаніматологів, хірургів, травматологів, анестезіологів, реабілітологів тощо. Зазвичай у Запоріжжі такі травми отримують внаслідок ДТП або нещасних випадків на виробництві. А лікують такі важкі патології лише на базі Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

Дiзнатися бiльше

Опікове відділення у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги розширює свої можливості. Відтепер тут можна отримати консультацію та допомогу не лише в стаціонарі, а й амбулаторно. Адже тут розпочав роботу консультативний кабінет.

Дiзнатися бiльше