Відділення ранньої реабілітації на 40 ліжок – одне з наймолодших в 5-ій лікарні. Воно почало повноцінно працювати з кінця минулого року. Втім, за цей час плідна робота фахівців цього відділення довела, що реабілітаційна допомога пацієнтам з різними патологіями – це часто запорука повного одужання і повернення до якісного життя.

Дiзнатися бiльше

В мае 2020 года в КНП «МЛЕ та ШМД»ЗМР, больше известной как 5-ая городская больница, открылось новое отделение челюстно-лицевой хирургии с отоларингологичными койками. Новое просторное и светлое отделение расположилось на 4 ом этаже хирургического корпуса больницы. Как водится «новое – это давно забытое старое». Но не в нашем случае. Здесь новое – это действительно «созданное заново»: новое название, новый ремонт, новые помещения, новое оборудование…..

Дiзнатися бiльше

У КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР з’явився новий наркозно-дихальний апарат Maquet. І сьогодні з його допомогою вже була проведена перша операція. Це обладнання преміального класу, яке забезпечує адекватну інгаляційну анестезію під час складних операцій та має 5 режимів штучної вентиляції легень.

Дiзнатися бiльше

9 травня цього року в світі відзначають 75-ту річницю перемоги над нацизмом. Майже у кожній українській родині є про кого згадати у цей день. Хтось не повернуся з фронту, а у когось Друга Світова війна залишила по собі болісні спогади. Чималий внесок у Перемогу зробили і медики. Вони перебували в унікальному становищі, адже саме їм доводилось проникати у гущу фронтових боїв, аби виносити на собі під обстрілами поранених бійців. Майже під шквальним вогнем лікарі оперували, навіть не маючи в достатній кількості інструментів та медикаментів. А кількість пацієнтів часом була така, що доводилось працювати безперервно кілька днів поспіль на межі людських можливостей.

Дiзнатися бiльше