Рентгенографія використовується у медицині вже більше 100 років. І до сьогодні залишається одним з найбільш інформативних та затребуваних методів неінвазивної діагностики. Звісно, завдяки сучасним технологіям вдалось суттєво удосконалити методику і зробити її максимально точною. У Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги великий відсоток пацієнтів на етапі діагностики проходить саме через рентгенологічне відділення з кабінетом рентгенівської комп’ютерної томографії.

Дiзнатися бiльше

Як тільки дозволила епідеміологічна ситуація у країні, медичні працівники Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги вирушили на чергові курси та семінари з підвищення професійних здібностей. Адже, гідний фахівець ніколи не припиняє здобувати нові знання. До Києва днями вирушили медсестри 5-ої лікарні.

Дiзнатися бiльше

Приймально-діагностичне відділення на 20 ліжок КНП «МЛЕ та ШМД» ЗМР отримало нове обладнання експерт-класу для проведення ультразвукової діагностики пацієнтів в ургентних та невідкладних станах. Відтепер якість та швидкість надання діагностичної допомоги у відділенні суттєво зросла.

Дiзнатися бiльше

Бережіть серце!

6 липня у світі вшановують кардіологів. Це медичні фахівці, які опікуються людською серцево-судинною системою, яка невпинно працює протягом всього життя. Відтак і знос цієї «транспортної» системи суттєвий. А серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності в Україні, особливо серед чоловіків. Що потрібно знати, аби попередити серйозні проблеми із серцем та судинами – про це розказав завідувач відділення кардіології Лікарні швидкої допомоги Андрій Брік…

Дiзнатися бiльше